platba

JAK MŮŽETE SVÉ ZBOŽÍ UHRADIT?

HOTOVĚ NEBO KARTOU PŘI OSOBNÍM VYZVEDNUTÍ VE VÝDEJNĚ
ZDARMA

Objednané zboží zaplatíte hotově nebo kartou poté, co si jej u nás vyzkoušíte.

Dobírkou
40 Kč

Platbu dobírkou můžete zvolit, pokud je Vaše zboží doručováno prostřednictvím PPL. Dobírečné bude přičteno k ceně Vaší objednávky a zaplatíte jej společně s cenou zboží a dopravy při převzetí zboží.

Převodem na účet
zdarma

Zboží zaplatíte převodem na náš účet. Zboží Vám odešleme, jakmile nám platba dorazí (pokud máte MONETU, je to zpravidla ještě tentýž den, pokud máte jinou banku, převod trvá většinou 1-3 pracovní dny).

kartou on-line
zdarma

Zboží zaplatíte kartou prostřednictvím naší zabezpečené platební brány. Po odeslání Vaší objednávky budete přesměrování do platební brány, kam zadáte údaje z karty potřebné k platbě. Následně proběhne autorizace platby a Vy se ihned dozvíte, zda proběhla úspěšně. Po úspěšné autorizaci platby je Vaše objednávka označena jako uhrazená a my Vám tak můžeme zboží odeslat hned následující den.

Doprava

JAK VÁM ZBOŽÍ DOPRAVÍME A KOLIK TO BUDE STÁT?

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ VE VÝDEJNĚ
ZDARMA

Objednané zboží si můžete zdarma vyzvendout a vyzkoušet v naší výdejně (Ptácká 169/42, Mladá Boleslav . Pokud Vám zboží nebude sedět nebo se Vám nebude líbit, můžete ho u nás jednoduše nechat. Zboží můžete vyzvedávat každý den po telefonické domluvě od 9:00 do 19:00.

Česká Pošta
173 Kč (+40 Kč dobírka)

Objednané zboží Vám odešleme prostřednictvím České pošty. Po převzetí do přepravy Vám Česká pošta zašle SMS nebo e-mail o termínu jeho doručení. Doručení Vašeho balíčku trvá většinou 3-7 pracovních dnů.

PPL
135 Kč + 30Kč dobírka

Objednané zboží Vám odešleme prostřednicvtím PPL. PPL doručuje balíčky další den po jejich odeslání, o průběhu doručování Vás bude dopravce pravidelně informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Váš balíček by k Vám měl dorazit do během 3-7 pracovních dnů.